HAKİKAT ELEKTRİK olarak 2012 yılında kurulmuş olup her türlü, elektrik malzemelerinin, toptan ve perakende satışını yapmak amacıyla İstanbulda’da kurulmuştur, HAKİKAT ELEKTRİK, bünyesinde bulundurduğu profesyonel çalışanlarıyla müşterilerine en iyi hizmeti vererek Türkiye genelinde faaliyet göstermektedir.

HAKİKAT ELEKTRİK; Elektrik sektöründe, dünyanın en iyi markalarını en uygun fiyata bünyesinde toplayıp, Türkiye genelindeki her türlü toptan elektrik malzemelerin satışını gerçekleştirmektedir.

Elektrik Malzemeleri bugün binlerce yüz binlerce seçenek haline gelmiş durumda. Yine son yüzyılın büyük icadı internet ile her türlü ihtiyacımız olan malzemenin bir tık uzağında olduğumuz gibi hakikatelektrik.com olarak sorunsuz müşteri memnuniyeti ile her daim hizmet vermekteyiz.

HAKİKAT ELEKTRİK, kurulduğu günden itibaren kalite standartlarına uygun, çevreye duyarlı, pazar payına sahip olduğu ürünlerde ulusal ve uluslar arası standartları esas alan bir çalışma anlayışıyla sektörüne katkı sağlamıştır.

HAKİKAT ELEKTRİK, yurtiçindeki pazarlama ve satış yapısıyla altyapı, inşaat ve endüstri sektörlerinin herdaim çözüm ortağıdır.